26.11.2014 року училище тішилося талантами першокурсників. Конкурс «Твої таланти, І курс!» проходив під тематичною назвою «З Україною в серці!». У заході взяло участь 20 учнів І курсу з п’яти груп, які підготували 6 пісень вокального жанру, 1 хореографічний виступ, 6 поетичних творів та 1 сценку гумористичного спрямування. Вечір талантів сприяв виявленню талановитих, обдарованих учнів, активізації ролі самодіяльного мистецтва.

У номінації «Кращий вокаліст» відзначено майстерне володіння навичками вокального мистецтва Ліхачової І. (група ТУ-3), Ляшко Ю. (група ТУ-2), Зубкової І. (група ТУ-1), Лисенко І. (група ТУ-2).

У номінації «Кращий декламатор» відзначено високий рівень володіння основами художнього читання учениці групи ТУ-2 Бутової Т., учениці групи №12 Моісеєнко В., учениці групи ТУ-1 Дудкіної Д.

У номінації «Хореографія» перемогу здобули учні групи №12 Троцько Г. та Александров В. за оригінальність та майстерність виконання вальсу.

24.09.2014р. було проведено виставку-конкурс квітів та дарів осені під гаслом «Лише у нас на Україні!». У конкурсі взяли участь унчі всіх груп училища. На виставку були представлені яскраві, змістовні, естетично оформлені композиції, виготовлені із квітів, овочів, фруктів, підручного матеріалу: «Осінній сад», «З лану до столу», «Осіння подорож», «Осінь – пора казкова», «Лісова поляна».

Більшість композицій мали патріотичну спрямованість, що підтверджується присутність жовтого та синього кольору, військових, військової техніки, вироблених з підручного матеріалу, віршами про України.

І місце у виставці-конкурсі зайняли учні групи №32 за оригінальність, естетичність, патріотичну спрямованість композицій.

ІІ місце розділили групи №21 та №12, а також ІІІ місце за змістовність композицій зайняли учні груп №31 та ТУ-2.

19.11.2014р. відбувся огляд-конкурс серед учнівських груп на кращий куточок державної символіки. В огляді-конкурсі взяли участь 9 груп училища.

Глибоке змістовне наповнення куточка державної символіки члени журі відмітили у групі ТУ-2, а також із використанням ковки був представлений куточок групою №21, за що групи були нагороджені І місцем.

ІІ місце почесно зайняла група ТУ-3 за творчий підхід та організацію даного конкурсу.

Огляд-конкурс показав, що належний рівень естетичного оформлення мають куточки груп №31, №32, ТУ-1.