Саме таку назву мав семінар-тренінг, проведений в інтерактивній формі у навчальному закладі. Учасники  семінару - класні керівники, майстри виробничого навчання за допомогою інтерактивних вправ та мультимедійних презентацій ознайомилися із основними орієнтирами виховання, гуманістичною позицією педагога та моделлю виховної системи. теоретичний матеріал та практичні вправи стимулювали класних керівників до пошуку творчої особистості, обміну досвідом і набуттю нових педагогічних знахідок.

Учасники семінару-тренінгу за допомогою вітрильника створили "Виховну модель училища", а виконуючи вправу "Кодекс сучасного класного керівника", склали "Сім заповідей класного керівника Білопільського вищого професійного училища"

                                    

  

  

08 квітня 2014 року в ДНЗ «Білопільське ВПУ» було проведено відкритий виховний захід «Життя – це дар, зумій його прожити». Метою заходу було сформувати в учнів поняття усвідомленого розуміння сенсу «життя», його унікальності, цінності, значущості для людини, вміння визначати своє місце в ньому. Проведений захід сприяв вихованню людяності, гідності, відповідальності, любові до людей.