№ з/п

 

Прізвище, ім’я,

по батькові

Посада

 

 

Освіта

Кваліфікаційна категорія\

Педагогічне звання

1

2

3

4

5

1

Христій

Юрій

Григорович

Директор,

 

викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

 

Повна вища

«Спеціаліст І

категорії»

 

2

Глуходід

Ольга

 Миколаївна

Заступник директора з навчальної роботи,

 

викладач англійської мови

 

 

Повна вища

«Спеціаліст

 вищої

категорії»,

педагогічне звання «Старший викладач»

3

Бобікова

Надія

 Іллівна

Заступник директора з навчально - виховної роботи,

 

викладач зарубіжної літератури

 

 

Повна вища

«Спеціаліст

вищої

категорії»,

педагогічне звання «Старший викладач»

4

Мірошніченко

Юрій

Вікторович

Заступник директора з навчально – виробничої  роботи,

 

викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Повна вища

«Спеціаліст

вищої

категорії»

5

Кукса

Олександр Миколайович

Керівник фізичного виховання,

 

викладач фізичної культури та здоров′я

Повна вища

«Спеціаліст І

категорії»

 

6

Малик

Ірина Олександрівна

Методист,

 

викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Повна вища

«Методист І категорії»,

«Спеціаліст ІІ категорії»

7

Брюховецька Валентина Павлівна

Методист,

 

викладач зарубіжної літератури, української мови та літератури

 

Повна вища

«Методист І категорії»,

«Спеціаліст вищої

категорії»

8

Бражник

Олена

Григорівна

Вихователь гуртожитку

Повна вища

«Спеціаліст І

категорії»

 

9

Мироненко

Лариса

Миколаївна

Вихователь гуртожитку

 

 

Професійно-технічна

«Спеціаліст»

10

Наливайко

Альона Геннадіївна

Соціальний педагог

 

 

Повна вища

«Спеціаліст»

11

Опанасенко Микола

Борисович

Керівник гуртка художньої самодіяльності

 

Неповна вища

«Спеціаліст»

12

Сіренко

Олена Станіславівна

Практичний психолог

Повна вища

«Спеціаліст»

13

Скрипченко

Ірина

 Михайлівна

Викладач хімії та біології

 

 

Повна вища

«Спеціаліст ІІ

категорії»

 

14

Ткаченко

Наталія

 Вікторівна

Викладач історії

 

 

Повна вища

«Спеціаліст

вищої

категорії»

 

15

Руденко

Лариса

Миколаївна

Викладач

української мови та літератури

 

 

Повна вища

«Спеціаліст

вищої

категорії»

 

16

Кравченко

Тетяна Володимирівна

Викладач фізики

 

 

Повна вища

«Спеціаліст І

категорії»

 

17

Середенко

Тетяна

 Анатоліївна

Викладач англійської мови

 

 

Повна вища

«Спеціаліст І

категорії»

 

18

Грицишин

Світлана Володимирівна

Викладач інформатики

 

 

Повна вища

«Спеціаліст»

19

Кутова

Ольга

 Анатоліївна

Викладач медико-санітарної підготовки

Неповна вища

«Спеціаліст»

20

Щербаченко

 Анастасія Геннадіївна

Викладач математики

 

 

Повна вища

«Спеціаліст ІІ

категорії»

 

21

Кикоть

Сергій Анатолійович

Викладач фізичної культури та здоров’я

 

Повна вища

«Спеціаліст ІІ

категорії»

 

 

22

Кукса

Тетяна Олексндрівна

Бібліотекар,

викладач художньої культури

Повна вища

«Спеціаліст»

23

Головенко

Віктор

Петрович

Викладач

предметів професійно

-теоретичної підготовки

 

Повна вища

«Спеціаліст

вищої

категорії»

 

24

Колесник

Світлана Миколаївна

Викладач

предметів професійно

-теоретичної підготовки

 

Повна вища

«Спеціаліст

 вищої

категорії»

 

25

Чаус

Євгенія Володимирівна

Викладач

предметів професійно

-теоретичної підготовки

 

Повна вища

«Спеціаліст

 вищої

категорії»

 

26

Соляник

Юрій

Володимирович

Викладач

 предметів професійно-теоретичної підготовки

 

Повна вища

«Спеціаліст І

категорії»

 

27

Бабак

Микола Олексійович

Викладач

 предметів професійно-теоретичної підготовки

 

Повна вища

«Спеціаліст І

категорії»

 

28

Богатиренко

 Леонід Михайлович

Викладач

предметів професійно

-теоретичної підготовки

 

Повна вища

«Спеціаліст ІІ

категорії»

 

29

Шевченко

Світлана Володимирівна

Викладач

предметів професійно

-теоретичної підготовки

 

Повна вища

«Спеціаліст ІІ

категорії»

 

30

Савчук

Юлія

Михайлівна

Викладач

предметів професійно

-теоретичної підготовки

 

Базова вища

«Спеціаліст»

31

Теницький

Юрій Володимирович

Викладач

предметів професійно

-теоретичної підготовки

 

Повна вища

«Спеціаліст ІІ

категорії»

 

32

Шостак

Наталія Миколаївна

Викладач

предметів професійно

-теоретичної підготовки

 

Повна вища

«Спеціаліст ІІ

категорії»

 

33

Соляник

 Катерина Миколаївна

Викладач

 предметів професійно-теоретичної підготовки

 

Неповна вища

«Спеціаліст»

34

Савіна

Оксана

Іванівна

Викладач

 предметів професійно-теоретичної підготовки

 

Повна вища

«Спеціаліст ІІ

категорії»

 

 

35

Варавка

Інна

Іванівна

Викладач

 предметів професійно-теоретичної підготовки

 

Повна вища

«Спеціаліст»

36

Мироненко

Ігор

Анатолійович

Завідувач відділення

 

 

Неповна вища

-

37

Сліпченко

Олег

Вікторович

Старший майстер

 

 

 

Повна вища

-

38

Добровольська

Лариса

Василівна

Майстер виробничого навчання

з професії

«Штукатур, маляр,

лицювальник-плиточник»

 

Професійно-технічна

-

39

Московченко

Віталій

Васильович

Майстер виробничого навчання

 з професії

 «Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза»

 

Неповна вища

Педагогічне звання «Майстер виробничого навчання І категорії»

40

Мартиненко Анатолій Миколайович

Майстер виробничого навчання

з професії

«Слюсар-електромонтажник»

 

 

Професійно-технічна

-

41

Шокола

Алла

Миколаївна

Майстер виробничого навчання

з професії

 «Провідник пасажирського вагона»

 

Повна вища

-

42

Деркачова

Майя

Дмитрівна

Майстер виробничого навчання

 з професії

 «Штукатур, маляр,

лицювальник-плиточник»

 

Повна вища

-

43

Головко

Олег

В’ячеславович

Майстер виробничого навчання

з професії

 «Помічник машиніста тепловоза»

 

Неповна вища

-

44

Скрипцов

Андрій

 Дмитрович

Майстер виробничого навчання

з професії

 «Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза»

 

Повна вища

-

45

Каркачов

Валерій

Тихонович

Майстер виробничого навчання

 з професії

 «Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза»

 

Базова вища

-

46

Колєснік

Наталія

 Валеріївна

Майстер виробничого навчання

з професії

«Штукатур, маляр,

лицювальник-плиточник»

Повна вища

-

47

Дундук

Людмила

 Іванівна

Майстер виробничого навчання

з професії

 «Плодоовочівник. Кухар»

 

 

Повна вища

Педагогічне звання «Майстер виробничого навчання ІІ категорії»

48

Шевич

Надія

Михайлівна

Майстер виробничого навчання

з професії

 «Плодоовочівник.Кухар»

 

 

Неповна вища

Педагогічне звання «Майстер виробничого навчання І категорії»

49

Курдюков Олександр Петрович

Майстер виробничого навчання

з професії

«Слюсар-електромонтажник. Електрогазозварник»

 

Повна вища

-

50

Брюховецький

Олег

Миколайович

Майстер виробничого навчання з професії «Тракторист - машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії«А1», «А2», «В1»), слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)

Неповна вища

Педагогічне звання «Майстер виробничого навчання І категорії»

51

Кравченко

Микола Михайлович

Майстер виробничого навчання з професії «Тракторист - машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії«А1», «А2», «В1»), слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)»

Неповна вища

Педагогічне звання «Майстер виробничого навчання І категорії»

52

Гевліч

Сергій

Сергійович

Майстер виробничого навчання

з професії «Тракторист - машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії«А1», «А2»),водій автотранспортних засобів (категорія «С»)»

Професійно-технічна

-

53

Головач

Валерій Вікторович

Майстер виробничого навчання

з професії «Тракторист - машиніст сільськогосподарського(лісогосподарського) виробництва (категорії«А1», «А2»),водій автотранспортних засобів (категорія «С»)»

Професійно-технічна

-

54

Качан

Іван

 Миколайович

Майстер виробничого навчання

з професії «Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів»

Професійно-технічна

-

55

Кочережченко Микола Вікторович

Майстер виробничого навчання

з професії «Тракторист - машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії«А1», «А2», «В1»), слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)»

Базова вища

-

56

Кутовий

Віктор Михайлович

Майстер виробничого навчання

з професії «Тракторист - машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії«А1», «А2»),водій автотранспортних засобів (категорія «С»)»

Неповна вища

Педагогічне звання «Майстер виробничого навчання І категорії»

57

Видря

Іван

Іванович

Майстер виробничого навчання

з професії «Тракторист - машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії«А1», «А2»),водій автотранспортних засобів (категорія «С»)»

Професійно-технічна

-

58

Шаповалова

Римма

Андріївна

Майстер виробничого навчання групи за професією

 «Оператор комп′ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

Повна вища

-

59

Супрун

Ірина

Іванівна

Майстер виробничого навчання

групи за професією «Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів»

Професійно-технічна

-

60

Лисенко

Тетяна

Миколаївна

Майстер виробничого навчання

з професії «Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів»

 

Неповна вища

-